Odkup vozidla

Na této podstránce se dozvíte jak funguje odkup vozidel.


Jak funguje odkup vozidla


Půjčení a odkup, co to vlastně je?

Jelikož víme, jak je složité vybrat si ten správný a vyhovující vůz, nabízíme možnost si u nás nejprve vůz zapůjčit a poté si jej odkoupit. .

Jak to funguje?

Funguje to tak, že si u nás vůz půjčíte a to může být na měsíc či déle. V té době si jej můžete vyzkoušet, či nechat prověřit svým vlastním mechanikem. A pokud se pro vůz rozhodnete, vůz Vám rádi prodáme. 

Jaké výhody to má?

Velkou výhodou je, že vůz znáte, ale co je opravdu přínosem je to, že částka za pronájem vozu se odečte od kupní ceny. To v praxi znamená, že například vůz má uvedenou cenu v naší prodejně Kč 150.000,- a Vy si jej půjčíte na tři měsíce za měsíční nájemné 5.000,- bude Vám částka 15.000,- (3x 5.000,-) odečtena od kupní ceny což je 135.000,- Vy tímto pronájmem a následným odkupem minimalizujete své riziko, že Vám třeba vůz nebude vyhovovat či se druhý den po koupi náhodou něco rozbije. (Občas tomu tak bývá, že když si někde koupíte ojetý vůz, tak při zkušební jízdě je vše jak má být a když si vůz odvezete domů, tak po pár dnech je tu nějáké skřípání, tam něco teče atd.)

Závěrem

A pokud si to s odkupem našeho vozu rozmyslíte, nevadí, uhradíte pouze běžný pronájem po dobu, kterou jste měli vůz vypůjčen.


Najděte si vůz dle Vašich představ Kontaktujte nás

Web Autopůjčovna Nymburk používá cookies k různým účelům. S jejich pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.